• Detail firmy

Bc. Bohunka Weinpoldová

Základní popis

Zajišťujeme poskytování služeb v oblasti prevence rizik, požární ochrany a koordinace BOZP na staveništi, školení a zpracování dokumentace.

Adresa

Vitín 131
373 63 Vitín

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88258033

Výrobky, činnosti

poskytování služeb v oblasti prevence rizik,BOZP

Zajišťujeme poskytování služeb v oblasti prevence rizik, požární ochrany a koordinace BOZP na staveništi, školení a zpracování dokumentace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hse-fire.com
WWW: www.hse-fire.com

Kontaktní osoba

Bc. Bohunka Weinpoldová - Majitel

Mobil: +420 732 466 126
Další firmy v oboru

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.

Pavel Moc - Bezpečák BOZP + PO

Poskytuji kompletní služby v oblasti PO a BOZP. Zajišťuji zpracování potřebné dokumentace dle zákona 133/85, preventivní prohlídky, školení, osvědčení (kulatá razítka) apod. Součástí služeb je posouzení požárního nebezpečí, požární řády, poplachové směrnice, evakuační plány a poradenství.

NOCTA DESIGN s.r.o.

Zajišťujeme stavební dozor a služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. V rámci stavebního dozoru kontrolujeme prováděné práce, soulad s PD a platnými předpisy, dodržování podmínek stavebního povolení, prověřování dodávek prací a přejímání dokončených dodávek. Koordinace BOZP na staveništi zahrnuje vypracování pánu BOZP, zpracování oznámení pro zadavatele, sledování prací na stavbě apod.