• Detail firmy

Bc. Blažena Peková

Základní popis

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, na trhu od roku 1997, podnikáme od roku 1991. Poskytujeme služby jak v oblasti preventivní péče, tak léčebné.

Adresa

Stožec 42
384 44 Stožec

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12879835
DIČ:  CZ5761230277
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  17
Roční obrat:  6
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stomatologie

Kontaktní údaje

E-mail: osobnipece@volny.cz
WWW: cspmod.cz

Kontaktní osoba

Bc. Blažena Peková - Majitel

Mobil: +420 737 282 733
E-mail: osobnipece@volny.cz
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.