• Detail firmy

Bc. Alexandra Paszová - PASZ CONSULTING

Základní popis

Zajišťování informací o trhu pro zahraniční firmy a pomoc při vstupu na český a slovensky trh.servis v řetězcích DIY a v potravinových řetězcích

Adresa

V Zimném dole 758
735 11 Orlová

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71923829

Výrobky, činnosti

Zajišťování informací o trhu pro zahraniční firmy

Zajišťování informací o trhu pro zahraniční firmy a pomoc při vstupu na český a slovensky trh.servis v řetězcích DIY a v potravinových řetězcích

Kontaktní údaje

E-mail: alexandra.paszova@pasz.eu
WWW: www.pasz.eu

Kontaktní osoba

Alexandra Paszová - Majitel

Mobil: +420 602 771 521

Piotr Ing.Pasz - Majitel

Mobil: +420 724 270 357
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.