• Detail firmy

BBG CZ, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme originální i replikové náhradní díly na motocykly, čtyřkolky, vodní a sněžné skútry.

Adresa

Písecká 502
460 08 Liberec VIII - Dolní Hanychov

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27323528
DIČ:  CZ27323528

Výrobky, činnosti

Originální i replikové náhradní díly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 120 879
E-mail: info@partsdepot.cz
WWW: www.partsdepot.cz

Kontaktní osoba

Petr Bayer - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

Petr Lekič

Zajišťujeme služby autoservisu a pneuservisu v Praze 10 - Vršovicích. Provádíme opravy vozidel všech značek, výměny výfuků, brzd, olejů a filtrů, kontroly tlumičů, diagnostiku elektronických systémů (BOSCH, TEXA), opravy pneu a duší, přezouvání. Prodáváme náhradní autodíly, dále pak pneu všech značek, hliníkové i plechové disky. Pneumatiky a disky Vám v případě zájmu rovněž uskladníme.