• Detail firmy

BB wash s.r.o

Základní popis

Provoz automyčky pro osobní a nákladní auta, autobusy, dodávky či kamiony, motocykly, cisterny i bagry. Dále provádíme ruční i kartáčové mytí.

Adresa

Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10 - Michle

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24166111

Výrobky, činnosti

Automyčka.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 884 844
E-mail: info@bbwash.cz
WWW: www.bbwash.cz

Kontaktní osoba

Lenka Kašpaříková - Jednatel

Mobil: +420 604 884 844
Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.