• Detail firmy

BAZÉNY DESJOYAUX PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Stavíme venkovní a vnitřní bazény Desjoyaux. Nabízíme zastřešení bazénů a filtraci bez potrubních rozvodů, ohřev a odvlhčování. Provádíme rekonstrukce. Masážní bazénky.

Adresa

Hornoměcholupská 1480/53
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25124587

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 771 601
Fax: +420 274 771 601
E-mail: info@desjoyaux.cz
WWW: info@desjoyaux.cz

Kontaktní osoba

Ing. Rudolf Pejša - Jednatel

Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

OK POOL CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekci a výstavbu bazénů. Dodáváme bazénové technologie, bazénová čerpadla, bazénovou chemii a náhradní díly. Nabízíme pravidelný celoroční servisování bazénů. Poskytujeme odborné poradenství při provozu.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.