• Detail firmy

BAZAR ZASTAVÁRNA U ŽABÁKA

Základní popis

Výkup a zástava ihned za hotové vykupujeme a zastavujeme veškeré elektro notebooky stolní počítače fotoaparáty audio projektory mobilní telefony TV GPS navigace zlato jízdní kola elektrické nářadí a jiné výkup zlata autozastavárna

Adresa

Husitska 33/34
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73861154

Kontaktní údaje

E-mail: bazaruzabaka@email.cz
WWW: www.bazaruzabaka.cz

Kontaktní osoba

Michal Kmoch - Majitel

Mobil: 737 703 000
E-mail: bazaruzabaka@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.