• Detail firmy

Bažanowski s.r.o.

Základní popis

Osobní přeprava osob.

Adresa

Nádražní 74
739 91 Jablunkov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01542737
DIČ:  CZ01542737

Výrobky, činnosti

Přeprava osob

Zabýváme se osobní přepravou osob. Ski-bus 7místný bus na sjezdovky. Nákupy do domu. Rozvoz obědu. Stěhováním. Osobní dopravou svatebních hostu a novomanželu. Jablunkov, Třinec a okolí.

Kontaktní údaje

E-mail: vjart@volny.cz
WWW: bazanowski.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Bažanowski - Jednatel

Mobil: +420 608 843 630
E-mail: vjart@volny.cz
Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

Shuttle JIFI Jiří Filip

Zajišťujeme osobní přepravu osob do a z Českého Krumlova. Jezdíme do evropských měst, lázní a na letiště. Poskytujeme nadstandardní servis za standardní peníze.