• Detail firmy

BAZ Power Computing, s.r.o.

Základní popis

Vybíráte novou televizi, monitor nebo fotoaparát ? Eshop Nakupujem.cz nabízí široký sortiment spotřební elektroniky a vybavení pro domácnost. Vybírejte ze všech světových značek televizí LG, Samsung nebo Philips za nejvýhodnější ceny na internetu.

Adresa

Janáčkova 333
666 01 Březina

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27700666
DIČ:  CZ27700666
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Eshop

- audio video technika, bílá technika, foto, elektro, počítače, nábytek, kosmetika, parfémy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 847 101
E-mail: info@baz.cz
WWW: www.nakupujem.cz

Kontaktní osoba

Radim Závodný

Další firmy v oboru

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!