• Detail firmy

Palazzio stavební s.r.o.

Základní popis

Mezi naše činnosti patří architektonické návrhy domů, stavbení činnost, designové návrhy interiérů, rekonstrukce budov, zateplení domu, zahradní architektura, zakázková výroba nábytku

Adresa

Lucemburská 1578/3
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24702226
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozujeme stavební firmu.

Nabízíme architektonické návrhy, stavební činnost, designové návrhy interiérů a rekonstrukce budov.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 578 173
Mobil: +420 734 578 160
E-mail: info@bavalone.cz
WWW: www.palazzio.cz

Kontaktní osoba

Antonín Mišák - Jednatel

Mobil: +420 734 578 160
E-mail: misak@palazzio.cz

DiS Zdeněk Kovačič

Mobil: +420 734 578 173
Další firmy v oboru

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.