• Detail firmy

BAUSHOP s.r.o.

Základní popis

Internetový hobbymarket. Stavebniny, tepelné izolace, polystyreny, osb desky, půdní schody, palubky, skleníky, zahradní nábytek, pletivo, pergoly, kancelářské židle, kancelářský nábytek. Na vybrané materiály doprava po ČR zdarma.

Adresa

Kaštanova 34
620 00 Brněnské Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27760227
DIČ:  CZ27760227

Výrobky, činnosti

tepelné izolace, polystyreny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 840 200 210
E-mail: info@baushop.cz
WWW: www.baushop.cz

Kontaktní osoba

Darko Bojič - Jednatel

E-mail: bojic@baushop.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.