• Detail firmy

BAUS, spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce staveb, půdní vestavby, zateplení a hydroizolaci budov, rd na klíč, zpevněné plochy, kanalizaci a s tím spojené zemní práce, pokládku zámkové dlažby. Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2001.

Adresa

Jaromíra Matuška 54/11
700 30 Ostrava - Dubina

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25367951

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce staveb, půdní vestavby, zateplení a hydroizolaci budov, rd na klíč, zpevněné plochy,

Kontaktní údaje

E-mail: baus@baus.cz
WWW: www.baus.cz

Kontaktní osoba

Sergiy Ginkul - Jednatel

Mobil: +420 603 219 898

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.