• Detail firmy

BAUREAL s.r.o.

Základní popis

Nabídka kompletních dodávek rodinných domů na klíč včetně projektování.

Adresa

Sadová 446
551 02 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25254901
DIČ:  CZ25254901

Výrobky, činnosti

Nabídka kompletních dodávek rodinných domů na klíč

Nabídka kompletních dodávek rodinných domů na klíč včetně projektování.

Kontaktní údaje

E-mail: baureal@iol.cz
WWW: www.baureal.cz

Kontaktní osoba

Pavel Lamer - Jednatel

Mobil: 603 885 408
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.