• Detail firmy

BAUPROFI CZ s.r.o.

Základní popis

Výstavba rodinných domů, revitalizace a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen, zateplování budov, výměna oken a dveří,střechy a konstrukce střech a krovů. Specializujeme se na činnosti v oboru topenářství a využití obnovitelných zdrojů.

Adresa

Družstevní 121
530 09 Polabiny

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28822609
DIČ:  CZ28822609
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

- výstavba rodinných domů, revitalizace a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen, zateplování budov, výměna oken a dveří.

Kontaktní údaje

E-mail: polasek@bauproficz.cz
WWW: www.bauproficz.cz

Kontaktní osoba

Petr Polášek - Jednatel

Mobil: +420 604 375 146
Další firmy v oboru

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Václav Vorlíček

Činnost firmy je zaměřena na montáže sádrokartonu, realizace minerálních podhledů a půdní vestavby. Provádíme rovněž zámečnické práce.

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.