• Detail firmy

BAUNeT PRO s.r.o.

Základní popis

Provádíme výstavbu a realizace dřevostaveb a suchých staveb. Nabízíme projekční činnost, poradenství a zajištění dokumentace.

Adresa

Tupolevova
199 00 Praha 9 - Letňany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28861892

Výrobky, činnosti

Provádíme výstavbu a realizace dřevostaveb.

Provádíme výstavbu a realizace dřevostaveb a suchých staveb. Nabízíme projekční činnost, poradenství a zajištění dokumentace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 311 977
E-mail: baunet@baunet.cz
WWW: www.drevostavby-baunet.cz

Kontaktní osoba

Jiří Lojín - Jednatel

Mobil: +420 608 044 044
Další firmy v oboru

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.