• Detail firmy

BAUFERA s.r.o.

Základní popis

Výroba a opracování betonářské výztuže včetně dopravy, prodej KARI sítí a distančních prvků pro monolitické konstrukce.

Adresa

Jitravská 581/2
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  05078059

Výrobky, činnosti

KARI sítě

Výroba a opracování betonářské výztuže včetně dopravy, prodej KARI sítí a distančních prvků pro monolitické konstrukce. Provádíme i montáž výztuže na stavbě.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 615 931
E-mail: pavlat@baufera.cz
WWW: www.baufera.cz

Kontaktní osoba

Josef Pavlát - Jednatel

Další firmy v oboru

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.