• Detail firmy

bau32, spol. s r.o

Základní popis

Provádíme stavby včetně jejich změn a odstraňování. Výstavba rodinných a bytových domů. Zajišťujeme projektovou a inženýrskou činnost v investiční výs

Adresa

Mezírka 775/1
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27679853

Výrobky, činnosti

Stavby včetně jejich změn

Kontaktní údaje

E-mail: info@bau32.cz
WWW: www.bau32.cz

Kontaktní osoba

Ing. LIBOR KŘIVÁNEK - Jednatel

Mobil: +420 774 413 141

Ing. MIROSLAV BARVÍNEK - Jednatel

Ing. arch. DAVID TASLER - Jednatel

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.