• Detail firmy

Bau-Const s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, elektrikářské, plynařské, instalatérské a zednické práce, zasklení balkonů a lodžií i balkonového zábradlí. Nab

Adresa

Společná 2212/4
182 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49241869

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů..

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, elektrikářské, plynařské, instalatérské a zednické práce, zasklení balkonů a lodžií i balkonového zábradlí. Nabízíme výměnu oken a dveří, montáže sádrokartonů, zateplování objektů včetně konečné úpravy fasády. P

Kontaktní údaje

Mobil: 606 620 726
Mobil: 602 728 892
E-mail: info@bau-const.cz
WWW: www.bau-const.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ MÜLLER - Jednatel

Dana Müllerová - Jednatel

Vlastimil Bergman - Technický ředitel

Mobil: 606 840 930
Další firmy v oboru

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.