• Detail firmy

BAT MARKETING s.r.o.

Základní popis

BAT MARKETING s.r.o. je marketingová agentura, která vám nabízí individuální přístup, dlouholeté praktické i akademické zkušenosti a komplexní řešení.

Adresa

Polní 1007
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29281229
  • Služby

Výrobky, činnosti

Marketing

provádí - externí marketing - marketingové poradenství

Kontaktní údaje

WWW: www.batmarketing.cz

Kontaktní osoba

Dr. Jan Zukal - Jednatel

Mobil: +420 777 201 776
E-mail: zukal@batmarketing.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.