• Detail firmy

BAT Andrle s.r.o.

Základní popis

Export a chov živých a mražených hlodavců. Naši hlavní nabídku tvoří myši, potkani, krmný hmyz, plazi a ptáci.Máme vlastní chov hlodavců i terarijních zvířat. Zboží rozvážíme v rámci EU každý týden. Vlastníme veškerá příslušná povolení a registrace.

Adresa

Sehnoutkova 13
503 04 Černožice nad Labem

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27510727
DIČ:  CZ27510727

Výrobky, činnosti

Export a chov živých a mražených hlodavců

Naši hlavní nabídku tvoří myši, potkani, krmný hmyz, plazi a ptáci.Máme vlastní chov hlodavců i terarijních zvířat.Zboží rozvážíme každý týden.

Kontaktní údaje

Fax: +420 495 426 019
E-mail: info@bat-rodents.eu
WWW: www.bat-rodents.eu

Kontaktní osoba

Pan Andrle - Generální ředitel

Telefon: +420 608 969 829
E-mail: info@bat-rodents.eu
Další firmy v oboru

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.