• Detail firmy

Basseth Design s.r.o.

Základní popis

Nabízíme reklamní a tiskařské služby, profesionální fotoslužby a fotoateliér k pronájmu, velkoformátový uv a fotorealistický tisk, výrobu razítek, vnitřní i vnější orientační systémy, světelné reklamy a firemních štíty, cnc gravírování, a další.

Adresa

Antonína Škváry 1097
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28531922
DIČ:  CZ28531922
  • Služby

Výrobky, činnosti

reklamní služby

Nabízíme širokou škálu reklamních služeb,vizitky,katalogy, jídelní a nápojové lístky, volební kampaně, fotografické práce, označení provozoven a další

Kontaktní údaje

E-mail: petr@basseth.com
WWW: www.basseth.com

Kontaktní osoba

Jiří Stupka - Jednatel

Telefon: +420 725 262 600
E-mail: petr@basseth.com
Další firmy v oboru

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.