• Detail firmy

Basano, s.r.o.

Základní popis

Provádíme rekonstrukce objektů, fasád, střech. Realizujeme novostavby, půdní vestavby a nástavby, zateplování panelových a rodinných domů, komunikace.

Adresa

Poupětova 1293/11
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24170577
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce objektů, fasád, střech.

Kontaktní údaje

E-mail: kult@basano.cz
WWW: www.basano.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Kult - Jednatel

Mobil: 737 283 304

Jan Šmíd - Jednatel

Mobil: 731 280 101
Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.