• Detail firmy

BARVY TRENDY NERATOVICE s.r.o.

Základní popis

Míchání a prodej nátěrových hmot na venkovní a vnitřní použití. Nabídka zateplovacích systémů, průmyslových barev a protipožárních nátěrů.

Adresa

Borek 23
277 14 Borek

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27364259
DIČ:  CZ27364259
Rok založení:  2005

Výrobky, činnosti

Míchání a prodej nátěrových hmot na venkovní a vnitřní použití. Nabídka zateplovacích systémů, průmyslových barev a protipožárních nátěrů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 894 397
E-mail: voc.pavel@seznam.cz
WWW: www.barvylaky-trendy.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vocílka - Jednatel

Jiří Vocílka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.