• Detail firmy

BARVY, LAKY - GROH, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní i maloobchodní prodej barev, laků a nátěrových hmot. Nabídka odborných konzultací a pomoci při zavádění do výroby.

Adresa

Holín 42
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25947877

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní i maloobchodní prodej

Velkoobchodní i maloobchodní prodej barev, laků a nátěrových hmot. Nabídka odborných konzultací a pomoci při zavádění do výroby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 534 071
Mobil: +420 777 591 153
E-mail: barvy.groh@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Groh - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.