• Detail firmy

Barvy-laky-drogerie František Minař

Základní popis

Firma prodává barvy, laky, tmely, lepidla, malířské potřeby, autolaky. Dále plníme barvy do sprejů, mícháme omítky, malířské a fasádní nátěry. Nabízíme poradenskou činnost v oboru. Rozvoz zboží. Míchací centrum barev: Caparol, Pellachrom, Teluria

Adresa

Československé armády 2176/4a
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12096067

Výrobky, činnosti

Firma prodává barvy, laky, tmely, lepidla

Kontaktní údaje

E-mail: beami.f@seznam.cz

Kontaktní osoba

František Minař - Majitel

Mobil: +420 777 230 215
E-mail: beami.f@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

MISTRAL PLUS s.r.o. - prodej a míchání barev

Nabízíme fasádní nátěrové hmoty, probarvené omítkoviny, mozaiky, interiérové barvy, penetrační nátěry, emaily, průmyslové barvy, základní barvy, antikorozní barvy, barvy na neželezné kovy, na radiátory, silicon Thermo, laky, lazury, olejové, podlahové laky, napouštědla na dřevo, impregnace, barvy na okna, ředidla, čističe, odstraňovače starých nátěrů, odrezovače. Jsme partnerská prodejna Dulux.