• Detail firmy

BARVY ESO s.r.o.

Základní popis

Barvy, laky, fasády, příslušenství, kompletní sortiment pro malíře a lakýrníky, míchání odstínů barev, odborné technické poradenství, možnost závozu materiálu, slevy registrovaným firmám, pravidelné slevové akce, příjemné prostředí, parkování

Adresa

Benešovská 2398/42
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24840696
DIČ:  CZ24840696

Výrobky, činnosti

Barvy,laky, fasády, příslušenství, komp. sortiment

pro malíře a lakýrníky, míchání odstínů barev, odborné technické poradenství, možnost závozu materiálu, slevy registrovaným firmám

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@barvyeso.cz
WWW: www.barvyeso.cz

Kontaktní osoba

Richard Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 721 111 666
E-mail: obchod@barvyeso.cz
Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).