• Detail firmy

Barvy a laky ML s.r.o.

Základní popis

Maloobchodní a velkoobchodní prodej nátěrových hmot, omítek, zateplovacích systémů, malířského nářadí a dekorativních materiálů (lišty, rozety).

Adresa

Plzeňská 848/30a
353 01 Úšovice

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26413132

Výrobky, činnosti

Nátěrové hmoty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 603 203
Telefon: +420 354 621 931
E-mail: studiobarev@seznam.cz
WWW: www.studiobarev.cz

Kontaktní osoba

Josef Augustin - Jednatel

Mobil: +420 603 862 842

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.