• Detail firmy

BARVEX - SERVIS, s.r.o.

Základní popis

nátěry podlah(průmyslových,sportovních hal,skladů,společných prostor bytových domů)nátěry bezpečnostního značení,fasád (průmyslové objekty,panelové domy,rodinné domy)lakýrnické práce(renovaceoken,dveří,zárubní)malování,tapetování,výškové práce

Adresa

Sousedská 4/245
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26324318
DIČ:  CZ26324318
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

NÁTĚRY

NÁTĚRY HAL,STŘECH,JEŘÁBŮ,MOSTŮ.OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ,STOŽÁRŮ,SLOUPŮ,POTRUBÍ,PROTIPOŽÁRNÍ NÁTĚRY

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 260 736
Mobil: +420 737 239 796
E-mail: barvex.servis@quick.cz
WWW: www.barvex.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Pfleger - Jednatel

Mobil: +420 603 862 646

Oldřich Urks - Prokurista

Další firmy v oboru

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.

MIROSLAV BENEŠ - B.NETON

Nabízíme široký sortiment betonových výrobků pro venkovní využití. Výrobky jsou z přírodních materiálů. Vyrábíme městský mobilář, dlažbu, obrubníky, sedací soupravy, lavice, stoly, zahradní krby a grily a mnoho dalšího.