• Detail firmy

Bartosz Paweł Michalczak

Základní popis

Nabízíme košile známých značek za zvýhodněné ceny. V naší nabídce máme pánské košile s pruhy, kostkovaný, jednobarevné a slim fit košile.

Adresa

Bernartice 140
542 04 Bernartice u Trutnova

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02183811

Výrobky, činnosti

Košile pánské

Internetový obchod Modnilimec.cz. Nabízíme košile známých značek za zvýhodněné ceny. V naší nabídce máme pánské košile s pruhy, kostkovaný, jednobarevné a slim fit košile.

Kontaktní údaje

E-mail: admin@modnilimec.cz
WWW: www.modnilimec.cz

Kontaktní osoba

Petr Nowak

Mobil: +420 608 746 855
E-mail: admin@modnilimec.cz

Bartosz Paweł Michalczak - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.

Firma Odzieżowa "Paltex" Krzysztof Palkowski

Paltex oděvní společnost je výhradním vlastníkem značky TOP trendů. Působíme na trhu s oděvy od roku 1991. Dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabídnout nejnovější módy za rozumnou cenu. Tvoříme kolekce založené na nejnovějších tkaninami a šicí potřeby výrobců a dovozců tuzemských i zahraničních.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.