• Detail firmy

BART-THERM s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností společnosti je provádění staveb a jejich změn. Provádíme ucelené dodávky a montáž zdravotechniky, plynofikace, systému ústředního vytápění, elektroinstalace, zednické práce, malířské práce na nových stavbách

Adresa

ul. Třanovského
735 53 Dolní Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62303767

Výrobky, činnosti

dodávky a montáž zdravotechniky, plynofikace

Kontaktní údaje

E-mail: j.bart@quick.cz
WWW: www.bart-therm.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Barteček - Jednatel

Mobil: 777 027 929

Miroslava Vronková

Mobil: 777 028 929
Další firmy v oboru

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.