• Detail firmy

Barracuda Forwarding s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se převážně na mezinárodní nákladní dopravu 0-24 t, expresní přepravu kusových zásilek do 1,5 t, spediční služby a přepravu osob. Přepravujeme na území ČR a EU.

Adresa

Na Vyhlídce 2979/26
466 02 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25475762
DIČ:  CZ25475762
  • Služby

Výrobky, činnosti

Expresní přeprava zásilek

Zajišťujeme expresní přepravu zásilek do 1,5 t. Expresní přeprava zásilek v rámci ČR a EU a zpět, nejrychlejší dodání od vyzvednutí zásilky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 801 740
Mobil: +420 728 021 114
E-mail: info@tlc-czech.cz
WWW: www.expres-preprava.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

MONTY Urban s.r.o.

Navrhujeme, zhotovujeme a dodáváme regálové systémy do výrobních hal, skladů, archivů, kanceláří, dílen, obchodů apod. V našem sortimentu naleznete paletové, policové, konzolové, pojezdové a průjezdové regály, mezipatra a plošiny. V oblasti regálových systémů poskytujeme komplexní poradenství a revizní činnost. Rovněž se zabýváme výrobou jednoduchých železných konstrukcí.

TECHNOLOGY - GARAGE, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem vybavení AUTO - PNEU servisů, STK, dílen. Nabízíme zvedáky, stojany, podpěry, myčky kol, testery brzd a tlumičů, odsávače výfukových plynů, ruční nářadí, montážní vozíky, přístroje na měření geometrie kol, startovací zdroje a mnoho dalšího.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!