• Detail firmy

Baroch - okna s.r.o.

Základní popis

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v komplexních dodávkách otvorových výplní. Hlavní prioritou společnosti je dodávka a montáž kvalitních a vysoce spolehlivých výrobků vč. dodávky a montáže doplňků např. parapetů, žaluzií, rolet atd..

Adresa

Sokolovská 1143/3
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27144526
DIČ:  CZ27144526
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

– plastová, dřevěná, hliníková, dřevohliníková.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 551 333
E-mail: turnov@baroch-okna.cz
E-mail: barochokna@seznam.cz
WWW: www.baroch-okna.cz

Kontaktní osoba

Jan Tomeš

Mobil: +420 721 154 793
E-mail: barochokna@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Petr Tóth

Specializací firmy jsou zámečnické práce. Navrhujeme, montujeme a dodáváme ocelové konstrukce. Vyrábíme vrata, brány, ploty, schodiště, zábradlí, realizujeme zastřešení. Provádíme NC pálení plazmou. Více informací o poskytovaných službách a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.