• Detail firmy

Baroch - okna s.r.o.

Základní popis

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v komplexních dodávkách otvorových výplní. Hlavní prioritou společnosti je dodávka a montáž kvalitních a vysoce spolehlivých výrobků vč. dodávky a montáže doplňků např. parapetů, žaluzií, rolet atd..

Adresa

Sokolovská 1143/3
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27144526
DIČ:  CZ27144526
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Okna a dveře

– plastová, dřevěná, hliníková, dřevohliníková.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 551 333
E-mail: turnov@baroch-okna.cz
E-mail: barochokna@seznam.cz
WWW: www.baroch-okna.cz

Kontaktní osoba

Jan Tomeš

Mobil: +420 721 154 793
E-mail: barochokna@seznam.cz
Další firmy v oboru

PLOTY, BRÁNY - Petr Novotný

Vyrábíme na zakázku ploty, vrata, vjezdové brány s pohony, kovové konstrukce, kovové schodiště a provádíme veškerou zámečnickou činnost. Nabízíme kvalitní výrobu dle Vašich přání a požadavků v kusovém nebo malosériovém provedení.

VELROS s.r.o.

Nabízíme prodej a kompletní servis plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří. Zajišťujeme i dodávky a montáže garážových vrat, vnitřních a venkovních parapetů, nadokenních a předokenních rolet, sítí proti hmyzu a dalších doplňků.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme schody, schodiště, zábradlí, kuchyňské linky, vestavěné skříně, vestavěné šatní skříně, interiérové masivní dveře, kancelářský nábytek, dřevěné altány, stání pergoly, zakázkový dětský nábytek, dřevěné ploty a vrata, eurookna, eurodveře, nábytek do ložnice a mnoho dalšího.