• Detail firmy

BARKUS s.r.o.

Základní popis

Strategické poradenství chápeme jako proces, v jehož rámci je firmám poskytována podpora a rady týkající se zejména strategie v oblastech obchodu, plánování,cash flow managementu, restrukturalizace, distribuce, propagace, marketingu, managementu...

Adresa

U Drahaně 89/7
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28105168

Výrobky, činnosti

Strategické poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: barkus.info@seznam.cz
WWW: www.barkus.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing, Roman Kabil - Jednatel

Mobil: 731 126 106

Ing. Petr Kabil - Jednatel

Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.