• Detail firmy

Barbora Kubínová

Základní popis

Odborný výživový poradce vás naučí správným stravovacím návykům, navrhne jídelníček na míru, doporučí vhodnou pohybovou aktivitu a doplňky stravy. Spolupráce probíhá pod neustálým dohledem. Nabízíme individuální péči s ohledem na zdravotní stav.

Adresa

Lešná 174
756 41 Lešná

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87582856
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výživový poradce

Kontaktní údaje

E-mail: alfineta@centrum.cz
WWW: www.alfineta.cz

Kontaktní osoba

Barbora Kubínová - Majitel

Mobil: +420 737 104 009
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

3EC International, s.r.o.

Jsme nezávislá akreditovaná certifikační společnost systémů managementu s mezinárodní působností, zejména na teritoriu ČR, Slovenska a Polska.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.