• Detail firmy

Barbora Králová

Základní popis

Jsme BP hostess!Agentura nabízející plně profesionální hostessingové služby. Naším cílem je Vaše spokojenost. Na Vaši akci (kongres, promo, večírek.

Adresa

Pod strojírnami 708/4 P.O.Box 9
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01162462
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provoz hostesingové agentury.

Nabídka reklamní činnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 109 505
E-mail: info@bphostess.cz
WWW: www.bphostess.cz

Kontaktní osoba

Barbora Králová - Majitel

Další firmy v oboru

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.