• Detail firmy

Barbora Klásková

Základní popis

Společnost se specializuje na prodej a servis klimatizací a také odborná montáž klimatizačních zařízení. Vzhledem k specializaci a odborné úrovni techniků garantujeme kvalitní a spolehlivé provedení montáže klimatizace a její spuštění.

Adresa

Na Návsi 37/8
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01072111
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej a servis klimatizací a odborná montáž klimatizačních zařízení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 107 581
E-mail: best-clima@email.cz
WWW: www.best-clima.cz

Kontaktní osoba

Klásková Barbora - Majitel

Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.