• Detail firmy

Barbora Frindová

Základní popis

Komplexní služby v oblasti tvorby WWW prezentací, zajištění návštěvnosti webu - SEO. Registrace domén a webhosting. Reklamní grafika

Adresa

Lidická 872/4
669 02 Bezkov

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72302844

Výrobky, činnosti

WWW prezentací

Kontaktní údaje

E-mail: info@znjman.cz
WWW: www.znojman.cz/

Kontaktní osoba

Barbora Frindová - Majitel

Mobil: 604 251 446
E-mail: info@znjman.cz
Další firmy v oboru

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.