• Detail firmy

Barbora Berková

Základní popis

Provádím zpracování log, grafického designu, návrhů interiérů a copywriting. Nabízím poradenství v online marketingu a ppc. Spolupracuji s fotografy.

Adresa

Plzeňská 923/36
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87949709
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provádím zpracování

log, grafického designu, návrhů interiérů a copywriting. Nabízím poradenství v online marketingu a ppc. Spolupracuji s fotografy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 259 849
E-mail: bara.berkova@gmail.com
WWW: www.wix.com/baraberkova/home

Kontaktní osoba

Barbora Berková - Majitel

Další firmy v oboru

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.