• Detail firmy

BARANČICOVÁ MARIE Ing.

Základní popis

Nabízím auditorské služby. Poskytuji daňové poradenství. Poskytuji účetní služby mimo jiné vedení účetnictví, vyhotovení účetní závěrky, vyhotovení re

Adresa

Fillova 103/6
638 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70464626
  • Služby

Výrobky, činnosti

Auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 485 484
E-mail: marie.barancicova@atlas.cz
WWW: www.baudes.cz

Kontaktní osoba

Ing. MARIE BARANČICOVÁ - Majitel

Další firmy v oboru

Ingrid Demková - Mzdy a účetnictví

Naše společnost poskytuje komplexní účetní a daňový servis pro firmy se sídlem ve městě Brno a širém okolí. Nabízíme vedení podvojného účetnictví, zpracování mzdové agendy, externí personální služby, vyhodnocování účetních výkazů, roční zúčtování záloh i účetní konzultace.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.