• Detail firmy

BARACKY, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dodávku montovaných energeticky úsporných staveb na klíč s individuálním přístupem a řešením dle potřeb zákazníka - nízkoenergetické domy, novostavby, montované dřevostavby, rodinné domy. Zajišťujeme domy na klíč a ekonomické stavby.

Adresa

U zastávky 361
471 23 Zákupy

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27339611

Výrobky, činnosti

nízkoenergetické domy, novostavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@baracky.eu
WWW: www.baracky.eu

Kontaktní osoba

Matěj Šimek - Jednatel

Mobil: 773 999 995
Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.