• Detail firmy

Bapemax s.r.o.

Základní popis

Hostinská činnost,ubytovací služby.Pronájem a půjčování věcí movitých.Návrhářská,designérská,aranžérská činnost,Překladatelská a tlumočnická činnost.

Adresa

Havlíčkovo nám. 6
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61459488

Výrobky, činnosti

ubytovací a stravovací služby na Šumavě

Hotel U Mauritzů,Stožec, Národní park Šumava.Pokoje se soc.zázemím,TV,apartmány,rehabilitace,sauna,ustájení pro koně,bar s krbem,venkovní terasy,dětské hřiště,forbalové.U hotelu je plně vybavený stanový tábor pro letní pobyty dětských skupin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 946 219
E-mail: milanhruby1@seznam.cz
E-mail: mauritz.stozec@mybox.cz
WWW: www.umauritzu.cz

Kontaktní osoba

Milan Hrubý

Telefon: 774 018 877
E-mail: milanhruby1@seznam.cz

Blažena Peková

Mobil: +420 737 282 733
E-mail: mauritz.stozec@mybox.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.