• Detail firmy

Baoba CZ, s.r.o.

Základní popis

V současné době se zabýváme kompletní stavební činností, truhlářskou zakázkovou výrobou a vybavením interiérů.

Adresa

Vinařice 588
273 07 Vinařice u Kladna

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25772015

Výrobky, činnosti

Stavební a truhlářské práce

V současné době se zabýváme kompletní stavební činností, truhlářskou zakázkovou výrobou a vybavením interiérů. Zakázky realizujeme s celorepublikovou působností. Naše služby nabízíme podnikům, domácnostem i státním organizacím.

Kontaktní údaje

E-mail: hruba.ruzena@seznam.cz
WWW: www.baoba.cz

Kontaktní osoba

Milan Starý - Jednatel

Mobil: 602 303 079
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.