• Detail firmy

Banoss s.r.o.

Základní popis

Provádíme výměnu a opravu autoskel do 24 hodin po celé ČR. Nabízíme autoskla pro osobní a nákladní automobily běžných značek, které máme trvale skladem. Ostatní autoskla pro autobusy, nákladní a užitkové vozy zajistíme zpravidla do druhého dne. Zajišťujeme kompletní čištění vozu.

Adresa

Na Okrajích 78
530 02 Spojil

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28848373
DIČ:  CZ28848373
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výměna autoskla do 24 hodin

Zabýváme se výměnou autoskla do 24 hodin. Provádíme výměnu autoskla pro osobní a nákladní automobily všech značek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 721 425
Mobil: +420 723 385 012
E-mail: info@banoss.cz
WWW: www.banoss.cz

Kontaktní osoba

David Novák - Jednatel

Michal Strnad - Jednatel

Eva Pytelová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

Creona s.r.o.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení osobního nebo dodávkového automobilu. Působíme ve městech Pardubice, Hradec Králové a Olomouci.

AUTOIMPEX - PRETOL s.r.o.

Naše společnost nabízí odtahový, vyprošťovací a dopravní servis. Zajišťujeme odtahovou službu a nadměrnou dopravu, servis nákladních vozidel se specializací na vozidla MAN, prodej náhradních dílů na nákladní vozidla a vozidla značky BMW, opravy hliníkových nástaveb a karosérií a odstraňování následků dopravních nehod.