• Detail firmy

BANKOVNÍ AKADEMIE - Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, a.s.

Základní popis

Společnost nabízí bakalářské, navazující magisterské studium i doktorské studium, a to v prezenční i kombinované formě, atd...

Adresa

Vlkova 458/12
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63998181
DIČ:  CZ63998181
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabízí bakalářské, navazující magisterské studium i doktorské studium, a to v prezenční i kombinované formě s využitím prvků distančního vzdělávání. Dále poskytuje vzdělávací stupně již od mateřské školy, pak základní, střední odborné školy, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 210 088 885
Telefon: +420 210 088 880
E-mail: sekretariat@bank-akademie.cz
WWW: www.bank-akademie.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bohuslav Šenkýř - Člen představenstva

RNDr. Petr Budinský, CSc. - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.