• Detail firmy

BAN CZ , s.r.o.

Základní popis

Pracovní oděvy, obuv - prodej velkoobchod a maloobchod

Adresa

Jungmannovo náměstí 753/18
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27140709

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

E-mail: ban@ipnet.cz
WWW: www.ban-milin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Baštýř - Jednatel

Mobil: +420 603 452 846

JAN BAŠTÝŘ - Jednatel

Další firmy v oboru

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.