• Detail firmy

BALZANO s.r.o.

Základní popis

Prodej zdravotnických potřeb, zdravotní obuvi, pomůcek, funkčního prádla, paruk a dalšího.

Adresa

náměstí Republiky 6/5
301 00 Plzeň 3 - Vnitřní Město

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25248961
DIČ:  CZ25248961

Výrobky, činnosti

Zdravotnické potřeby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 221 270
Mobil: +420 733 348 367
E-mail: balzano@c-box.cz
E-mail: info@zdravotnicke-potreby-plzen.cz
E-mail: balzano@seznam.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Zdeňka Balounová - Jednatel

MUDr. Květoslav Baloun - Jednatel

Další firmy v oboru

SC PROFESSIONAL s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem textilního zboží pro hotely, penziony, nemocnice, LDN a domovy seniorů, a to pro celou ČR. Našimi hlavními produkty jsou především pratelné prošívané přikrývky a polštáře, dále pak nepropustné ložní prádlo, absorpční podložky a bryndáky. Dodáváme vysoce kvalitní zboží, vše je vyrobeno V EU. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.