• Detail firmy

Balonové lety s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vyhlídkové, reklamní a výcvikové lety balonem, provozování a servis pro Vaše balony. Zajistíme firemní akce s našim balonem. Realizujeme vaší reklamu na našich (vašich) balonech, propagační kampaně, studenovzdušné reklamní poutače.

Adresa

Mikuláše z Husi 2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28499093

Výrobky, činnosti

vyhlídkové, reklamní a výcvikové lety balonem

provozování a servis pro Vaše balony. Zajistíme firemní akce s našim balonem. Realizujeme vaší reklamu na našich (vašich) balonech

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 647 356
Mobil: +420 602 647 356
E-mail: skytours@balonove-lety.cz
WWW: www.balonova-lety.cz
WWW: www.balonove-lety.cz

Kontaktní osoba

Jiří Pásek - Jednatel

Telefon: 602 647 356
E-mail: skytours@balonove-lety.cz
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.