• Detail firmy

Balmat - Marek Uher

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč. Provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, obklady, dlažby a zámkové dlažby. Nabízíme podlahářské, malířské, natěračské, instalatérské, plynařské, zednické, sádrokartonářské, stolařské a elektrikářské práce.

Adresa

Zednická 948/9
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73061590

Výrobky, činnosti

Provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů

Stavíme rodinné domy na klíč. Provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, obklady, dlažby a zámkové dlažby. Nabízíme podlahářské, malířské,

Kontaktní osoba

Marek Uher - Majitel

Telefon: +420 596 639 449
Mobil: +420 736 700 024
E-mail: uhermarek@seznam.cz
WWW: www.balmatostrava.cz
Další firmy v oboru

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.