• Detail firmy

BALLOONING.CZ s.r.o.

Základní popis

Vyhlídkové lety balónem v okolí zámku Konopiště (po domluvě možnost výběru svého místa startu), výcvikové lety, krátkodobé lety s upoutaným balonem, noční svícení a jiné.

Adresa

Na vrcholu 2587/7
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26057301
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyhlídkové lety balónem v okolí zámku Konopiště

(po domluvě možnost výběru svého místa startu), výcvikové lety, krátkodobé lety s upoutaným balonem, noční svícení a jiné.

Kontaktní osoba

Jiří Vokál - Jednatel

Telefon: +420 222 783 995
Mobil: +420 739 034 422
E-mail: vokal@ballooning.cz

Tereza Šmídová

Mobil: +420 603 337 005
E-mail: smidova@ballooning.cz
Další firmy v oboru

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.

Jindřich Varhan

Nabízíme kompletní ozvučení a technické zajištění hudebních a kulturních akcí. Spolupracujeme rovněž na televizních pořadech. Zajišťujeme firemní akce na klíč.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.