• Detail firmy

Balkan Steel s.r.o.

Základní popis

Už celkem 15 let, společnost “Balkan Steel I. E.” se zabývá obchodem, transportem a výrobou ocele a výrobků z ocele. Za tu dobu jsou splněny význačný výsledky na trzích EU, USA, Ruska, Dálného východu a balkánských zemích.

Adresa

Stepanska 611/14
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22091986
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

transportem a výrobou ocele a výrobků z oceli

Kontaktní údaje

E-mail: d.simic@balkansteel.cz
WWW: www.balkansteelie.com

Kontaktní osoba

Dusan Simič

Telefon: 724 052 573
E-mail: d.simic@balkansteel.cz
Další firmy v oboru

Welser Profile s.r.o.

Vývoj a výroba speciálních ocelových profilů tvarovaných za studena, speciálních trubek, stavebních systémů a kompletních profilových systémů z oceli.

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.